TecRMI CAR


TecRMI CARr to aplikacja internetowa składająca się z kilku modułów. Może ona być dowolnie używana według potrzeb poszczególnych użytkowników, a dzięki graficznemu interfejsowi jest prosta w użytkowaniu. Program TecRMI Car może być używany na terenie całej Europy. TecRMI Car jest systemem internetowym, dzięki czemu aktualizacje są od razu dostępne dla użytkowników.TecADJUST - Dane dotyczące ustawień i napraw


Moduł obejmuje informacje w zakresie:
Ogólnych danych dotyczących pojazdu
Pojemności i specyfikacji olejów
Momentów dokręcania śrub
Pasków
Układu paliwowego
Układu zapłonowego
Instalacji elektrycznej
Analizy spalin
Podwozia
Układu hamulcowego
Oświetlenia, itd.TecMAINTENANCE - Informacje dotyczące przeglądów i serwisowania


Długość życia pojazdów zależy między innymi od wykonywania przeglądów. System TecMAINTENANCE zawiera listy robocze dla poszczególnych pojazdów, wykazujące również prace dodatkowe z możliwością ich wyboru. Podawane są również czasy serwisowania określone przez producenta oraz wymagane w danym przypadku części zamienne. Dane charakterystyczne dla przeglądów, takie jak pojemności, specyfikacje olejów itd. przyporządkowane są do danego zakresu.

Wskazówki dotyczące między innymi resetu wskaźnika serwisowego stanowią element modułu i mogą być wyświetlane jako instrukcja. Czynności serwisowe mogą być kalkulowane w powiązaniu z czasami napraw i automatycznie uwzględniają wartość niezbędnych prac powiązanych z zadaniem podstawowym. W oparciu o te informacje każdy wykwalifikowany warsztat jest w stanie przeprowadzić czynności serwisowe według wskazań producenta i wykazać się wobec klienta jako kompetentny partner.

TecMAINTENANCE oferuje użytkownikom  powiązaniu z katalogami części zamiennych w ciągu kilku sekund można sporządzić odpowiednie zamówienie dopasowane do danego serwisu. Połączenia z różnymi katalogami części mogą być realizowane zgodnie z wymaganiami klienta. Dzięki istniejącym powiązaniom minimalizowana jest możliwość nieprawidłowych dostaw bądź konieczność składania dodatkowych zamówień.


TecMANUALS - Podręczniki napraw


Instrukcje napraw z obejmują różne zakresy tematyczne, skupiające się na licznych zagadnieniach. Zawierają one również dużą ilość ilustracji. Kilka przykładów

Zakres tematyczny: Silnik
- Sterowanie pracą silnika
- Układ pasków napędowych


Zakres tematyczny: Przeniesienie mocy
- Sprzęgło i skrzynia biegów


Zakres tematyczny:  Nadwozie
- Reset wskaźnika serwisowego
- Filtr powietrza kabinowy


Zakres tematyczny: Instalacja elektryczna
- Kody błędów


Zakres tematyczny: Układ zarządzania pracą silnika
- Układ zasilania i układ paliwowyTecTIMES - Standardowe czasy napraw i wymian z automatyczną kalkulacją prac powiązanych dla samochodów osobowych.


Warsztaty muszą mieć dostęp do rzetelnych danych potrzebnych do sporządzania kalkulacji i obliczeń w ramach wykonywanych zadań, aby móc pracować ekonomicznie. Dane zamieszczone w TecTIMES oparte są o dane dostarczane przez producentów . Każdy czas naprawy podawany jest wraz z oryginalnymi numerami pozycji pracy producentów.

Dzięki automatycznemu tworzeniu pakietów części zamiennych nie da się niczego zapomnieć ani w trakcie kalkulacji ani przy składaniu zamówienia. Zamówienie precyzyjnie dopasowane do danego pojazdu i/lub podzespołu sporządzane jest indywidualnie dla każdego procesu roboczego. Dzięki bezpośredniemu powiązaniu z katalogami części zamiennych w odniesieniu do poszczególnych czasów pracy automatycznie dobierane są zawsze właściwe części zamienne. Wszelkie warianty wyposażenia i właściwe czasy pracy uwzględniane są poprzez kryteria wyboru. Pozycje dodatkowe, takie jak np. czasy przygotowawczo-zakończeniowe itp. są ujmowane osobno i automatycznie brane pod uwagę w kalkulacji. 

Inną cechą możliwości systemu są realne kalkulacje czasochłonności prac powiązanych przy uwzględnieniu wyposażenia pojazdu i indywidualnych opcji wybranego pojazdu.


TecWIRING - Schematy elektryczne dla samochodów osobowych


·         Graficzny wybór
·         Lokalizacja złączy urządzeń sterujących
·         Inteligentne powiązanie z innymi informacjami bądź modułami:
·         Układ zarządzania pracą silnika
·         Ogrzewanie i klimatyzacja
·         Układ hamulcowy

screen 1 - wyszukiwanie graficzne
screen 2 - czasochłonność

screen 3 - przeglądy


screen 4 - momenty obrotowe

screen 5 - diagramy obwodów


screen 6 - kolory kabli

screen 7 - osieciowanie pojazdu

screen 8 - położenie części

screen 9 - rozmieszczenie bezpieczników. png

 

 


.

 

Aktualne dane serwisowe są potrzebne w pracy każdego serwisu samochodowego. Podstawą programu TecRMI są oryginalne dane z rynku motoryzacyjnego, obejmujące zarówno pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe.

Dane serwisowo-naprawcze TecRMI oferowanę są w trzech, różnych pakietach.

Informacje dot. zakresu oferowanych danych w poszczególnych pakietach są przedstawione w poniższej tabeli.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub warunków handlowych preferujemy kontakt poprzez formularz  kontaktowy lub